Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 9

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 9

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 18
Gazeta Przemysłu Drzewnego - GPD24.pl - Opinie o GPD
Ulica:

Miejscowość:

Kod pocztowy:

lubię to!
  Kontakt
   Wydawca
   Redakcja
  
  „...wszędzie tam, gdzie przerabia się drewno...”
O GPD  |  Opinie o GPD
Z ogromną radością przyjęliśmy informację o przypadającym w tym roku Jubileuszu 15-lecia powstania Gazety Przemysłu Drzewnego.
15 lat istnienia w tak wymagającym sektorze, jakim jest branża wydawnicza, to
wyjątkowy sukces zarówno zarządu, jak i redakcji. Od 1997 roku Gazeta Przemysłu Drzewnego na stałe wpisała się w krajobraz rynku polskiego wydawniczego, zdobywając szerokie grono wiernych czytelników. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesne podejście redakcji do tematyki rozwoju branży oraz zastrzyk młodości w postaci korzystnej dla wizerunku ewolucji szaty graficznej.
Jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z Państwa firmą. Cieszymy się, że przez te lata mogliśmy wspólnie podczas wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie promować zarówno Gazetę Przemysłu Drzewnego jak i Wydawnictwo Inwestor. Zawsze z dużym uznaniem podejmujemy treści zawarte na łamach magazynu jako inspirujące do rozwoju wydarzeń targowych MTP.
Korzystając z tej wyjątkowej okazji, w imieniu własnym oraz Zarządu
Międzynarodowych Targów Poznańskich, składam na ręce Pana Prezesa serdeczne życzenia osobistej i zawodowej pomyślności, wielu sukcesów oraz powodzenia w realizacji zamierzeń. Jestem przekonany, że kolejne 15 lat działalności będzie dla Pana Prezesa i zespołu źródłem satysfakcji. Niech przyniosą one możliwość urzeczywistnienia wspaniałych celów i osiągnięcia jeszcze większych sukcesów.
I’ve just received the number 2 of gazeta… nice the new changes… more modern and easy to read… good graphic!!!
The only bad things. You spoke too much about our two German competitors... ;-)
But congratulations really for the good quality
Przede wszystkim życzymy kolejnego jubileuszu, aby był tak owocny i otwarty na ciekawe zmiany jak dotychczas.
Przeglądając numer lutowy zwróciłam uwagę na przejrzystość całego wydania oraz na spokojną i elegancką grafikę. Spodobał mi się również matowy papier! Z łatwością wróciłam do czytanego artykułu. Reklamy, nawet te małe anonse są widoczne i poukładane. Gratulujemy.
Niemal od samego początku, gdy pracuję w firmie Pfleiderer i zajmuję się rynkiem drzewnym, czytam Gazetę Przemysłu Drzewnego. Jest to jedyna gazeta opiniotwórcza w tej branży. Zawsze bardzo interesowałem się artykułami, szczególnie felietonami. Podoba mi się aktywność dziennikarzy GPD. Zawsze tam, gdzie coś się dzieje ważnego dla branży, pojawia się przedstawiciel tego czasopisma i to często jako jedyny przedstawiciel mediów.