Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 9

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 9

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 18
Gazeta Przemysłu Drzewnego - GPD24.pl - Redakcja Gazety Przemysłu Drzewnego
Ulica:

Miejscowość:

Kod pocztowy:

lubię to!
  Kontakt
   Wydawca
   Redakcja
  
  „...wszędzie tam, gdzie przerabia się drewno...”
Redakcja Gazety Przemysłu Drzewnego
Naczelny i jego ludzie
wielkość 

Redaktor naczelny

Katarzyna Orlikowska
katarzyna.orlikowska@gpd24.pl
tel. 519 516 118

Sekretarz redakcji

Karolina Falgowska

Dziennikarze

Irena Muszałowska
irena.muszalowska@gpd24.pl
tel. 519 516 112
Janusz Bekas
janusz.bekas@gpd24.pl
tel. 519 516 113
Tomasz Bogacki
tomasz.bogacki@gpd24.pl
tel. 58 531 27 53


Małgorzata Gackowska
tel.  607 373 966



Współpracownicy


Halina Nowak
halina.nowak@gpd24.pl
Artur Golak
artur.golak@gpd24.pl
Grzegorz Kowaluk
grzegorz.kowaluk@gpd24.pl
Bogdan Nowak
bogdan.nowak@gpd24.pl
Adam Zyzman
adam.zyzman@gpd24.pl

Korekta

Sylwia Wojtanowska

Dział DTP

Wiesław Dobosz
Katarzyna Łukowicz

Naczelny i jego ludzie

Redaktor naczelny

Katarzyna Orlikowska
katarzyna.orlikowska@gpd24.pl
tel. 519 516 118

Sekretarz redakcji

Karolina Falgowska

Dziennikarze

Irena Muszałowska
irena.muszalowska@gpd24.pl
tel. 519 516 112
Janusz Bekas
janusz.bekas@gpd24.pl
tel. 519 516 113
Tomasz Bogacki
tomasz.bogacki@gpd24.pl
tel. 58 531 27 53


Małgorzata Gackowska
tel.  607 373 966



Współpracownicy


Halina Nowak
halina.nowak@gpd24.pl
Artur Golak
artur.golak@gpd24.pl
Grzegorz Kowaluk
grzegorz.kowaluk@gpd24.pl
Bogdan Nowak
bogdan.nowak@gpd24.pl
Adam Zyzman
adam.zyzman@gpd24.pl

Korekta

Sylwia Wojtanowska

Dział DTP

Wiesław Dobosz
Katarzyna Łukowicz